2023 Turkcell Süper Kupa sahibini buluyor. Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Türkiye Kupası'nı müzesine götüren Fenerbahçe, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da karşı karşıya gelecek. Mücadele öncesinde Fenerbahçe'nin tecrübeli Boşnak forveti Edin Dzeko açıklamalarda bulundu. 

Edin Dzeko: "Kadıköy'deki maçtan daha iyisini göstermeliyiz"

Edin Dzeko maç öncesinde açıklamasında; "Burada olmak beni iyi hissettiriyor. Takım olarak hazır olduğumuzu düşünüyorum. Buraya geçen sene Inter ile geldim. Milan'a karşı bir kupa kazandım. Umuyorum ki yine kupa kazanacağız. Umuyorum ki Kadıköy'de gösterdiğimiz oyundan daha iyisini göstereceğiz." dedi. 

Hakan Çalhanoğlu'ndan Inter'e kötü haber Hakan Çalhanoğlu'ndan Inter'e kötü haber

Tecrübeli forvet sözlerinin devamında; "Çok uzun bir kariyere sahibim. Birçok kupa kazanmıştım. Umarım kaptan olarak Fenerbahçe adına da kazanırım. Bu benim için harika bir his olur. Bizi neyin beklediğini biliyoruz ama maça iyi hazırlandık. Takım arkadaşlarım da ne yapmaları gerektiğini biliyor. En iyi oyunumuzu ortaya koyacağız." ifadelerini kullandı. 

Dzeko'dan Icardi sorusuna cevap 

Mauro Icardi sorusuna Edin Dzeko; "Icardi'yi İtalya'dan tanıyorum. Aramızda bir problem varmış gibi yansıtmaya çalışıyorlar ancak öyle değil. Saha içinde olan sahada kalır. Arkadaşlığımız aynı şekilde saha dışında devam eder." dedi. 

Kaynak: AA