MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman sosyal medya hesabından CHP'nin teröre karşı ilan edilen ortak bildiriye imza atmamasına tepki gösterdi.

MHP'li Büyükataman'ın açıklaması şu şekilde; 

"TBMM’de teröre karşı ilan edilen bildiriye imza atmayan ve terör örgütünün siyasi uzantısı DEM ile aynı mevziye giren CHP kendi tarihine kara bir leke daha eklemiştir.

Çeşitli bahanelerin arkasına saklanıp, Türk milletinin ve devletinin terörle mücadelesinde yanında olamayan Cumhuriyet Halk Partisi’nin durduğu nokta ne yazık ki milletimizin vicdanını kanatmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dağ: Bizim İzmir'e hizmet dışında bir ajandamız da yok, planımız da yok İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dağ: Bizim İzmir'e hizmet dışında bir ajandamız da yok, planımız da yok

12 vatan evladını şehit verdiğimiz şu günlerde Türk milleti ile acıyı ve kederi paylaşmak, Türk devletinin terörle mücadelesinde birlik olmak yerine terörün siyasi uzantıları ile omuz omuza durmayı tercih eden CHP’yi aziz milletimizin takdirine bırakıyoruz!

Türkiye Cumhuriyeti’nin terörle mücadelesi tavizsiz bir şekilde devam edecek, kahraman Türk ordusu teröristleri inlerinde basıp cezasını verecektir. 

Türk milleti tek vücut kahraman Türk askerinin yanındadır."

Editör: Haber Merkezi