Adalet Bakanı Tunç: 15 Temmuz’la birlikte ülkemizde artık darbeler dönemi bir daha açılmamak üzere kapanmıştır Adalet Bakanı Tunç: 15 Temmuz’la birlikte ülkemizde artık darbeler dönemi bir daha açılmamak üzere kapanmıştır

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, gazeteci Abdülkadir Selvi ve Melik Yiğitel'e tepki gösterdi.

MHP'li Özdemir'in açıklaması şu şekilde;

CNN Türk’te yayınlanan programda Abdülkadir Selvi ve Melik Yiğitel’in, bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin görüşmeleriyle ilgili öne sürdükleri iddiaların tamamı gerçek dışıdır, yalandır ve sadece bu iki şahsın yorumları ile sınırlıdır. Her iki ismin de, görüşmenin içeriğine dair hiçbir bilgisi yokken yaptıkları mesnetsiz yorumlar maksatlıdır. Bu şahısların, Cumhur İttifakı konusunda “mış” gibi görünüp, hazımsızca davranmalarının gereği ise bize göre bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın mecliste yaptığı konuşmada ifade buyurdukları açıklamaların içerisinde kendisini göstermektedir.

Editör: Haber Merkezi