MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabından sözde gazeteci, yazar ve eski emniyet mensubu güruha tepki gösterdi.

MHP'li Özdemir'in açıklaması şu şekilde;

Halk Tv, Tele 1, KRT, Sözcü gibi yayın organları üzerinden fırsatını buldukça suç örgütlerini Ülkücü Hareket'le yan yana getirmeye çalışan çürümüş zihniyetteki sözde gazeteci, yazar ve eski emniyet mensubu güruhun cevaplaması gereken asıl soru; 1968 yılından itibaren Dev Genç ve Dev Yol'da bulunup Ülkücülere saldıran, cezaevlerinde isyanlara karışılanların bugün ne iş yaptıkları, nasıl geçindikleridir? 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakımızı daha güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakımızı daha güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz

Dünün devrimcileri olup, bugünün mafya denilen suç örgütlerinin başındaki isimler kimlerdir? Bunlar şimdilerde hangi suçlara karışıyor? Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en büyük narko-örgütlerinden olan PKK ile yine aynı devrimci kimliği taşıyan suç örgütü mensupları ve yöneticileri hangi ortak işleri yürütüyor? Mesela Abuzer Uğurlu, mesela Yakup Süt'ün kimlerle nasıl, ne gibi bağlantısı vardır?

Ülkücü Hareket'e iftira atmayı artık bırakın, yüreğiniz yetiyorsa belgeleriyle bunları açıklayın. Millet sizden asıl bunun cevabını bekliyor...