İstanbul'da iş yerine ses bombalı saldırı: 2 yaralı İstanbul'da iş yerine ses bombalı saldırı: 2 yaralı

MHP Genl Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım TBMM'de konuştu.

Turancıların partisi Milliyetçi Hareket Partisi'dir ve Turancıların Türkiye'de bir lideri vardır, onun adı da Devlet Bahçelidir. Kimse bunu sorgulayamaz, ona da gücü yetmez, diye konuştu.

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAŞAR YILDIRIM TBMM’DE GENEL KURULDA KONUŞTU.

YILDIRIM’IN GÜNDEMİNDE ULUSLARARASI ANTLAŞMALAR VE FİLİSTİN VARDI.

Gazze'de ciddi bir soykırım var. Dünya sessiz, herkes seyrediyor.(Bu savaşın sonunda nihai hedef Türkiye’dir; Filistin’e yapılanların yarın Türkiye’ye de yapılma ihtimali çok büyüktür.

MHP’Lİ YILDIRIM, GAZZE’YE EN FAZLA YARDIMI TÜRKİYE’NİN YAPTIĞINI BELİRTTİ.

Bugüne kadar Türkiye, bütün İslam ülkelerine baktığınız zaman, en fazla yardımı Türkiye yapmıştır, gereğini Türkiye elinden geldiği kadar yapmıştır. En son, ticaretimiz noktalandı, bedeli ne olursa olsun noktalandı, dedi.

YILDIRIM, FİLİSTİN DEVLETİ KURULACAK, EGEMEN VE BAĞIMSIZ BİR DEVLET OLACAKTIR İFADELERİNİ KULLANDI.

Hiçbir zulüm sonuna kadar sürmez, hiç kimse zulümle abat olmaz. Şuna inanıyoruz: Filistin devleti kurulacak, egemen bağımsız bir devlet olacaktır, 1967 sınırlarına dönülecek ve Doğu Kudüs başkenti olacaktır.

YILDIRIM, BİZ ASIRLIK SİYASET YAPARIZ

Bizim Turancılığımız asırlara dayanır, yaptığımız siyaset günlük değildir, biz asırlık siyaset yaparız, bedelini de öderiz.

MHP’Lİ YILDIRIM NET BİR MESAJ VERDİ

Turancıların partisi Milliyetçi Hareket Partisidir ve Turancıların Türkiye'de bir lideri vardır, onun adı da Devlet Bahçelidir. Kimse bunu sorgulayamaz, ona da gücü yetmez.