MHP'li Bülbül: Gazze'de yaşananların bir savaştan ziyade soykırım olduğunu düşünüyoruz MHP'li Bülbül: Gazze'de yaşananların bir savaştan ziyade soykırım olduğunu düşünüyoruz

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Gergerlioğlu’na tepki gösteren Çakıcı şunları kaydetti:

“14 Kasım’da meclisteki konuşmanın videosunu izledim insanlar devletin bekasına zarar vermediği sürece ülkenin bölünmez büyünlüğünü namusu kadar seven iffeti kadar koruyan hangi etnik gruptan olursa olsun o Türk vatandaşıdır.  İnsanlar farklı siyasi düşünce içersinde olabilir.

Kantarın topuzunu kaçırmadan bölücülük yapmadığı sürece konuşma hakkına lçüler dahilinde sahiptir. O videoda Sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli’ye lafını bilmez Kandil uzantısı Osman Ömer Faruk Gergerlioğlu lafını bilmeyen densiz benimde ismimi katarak ‘mafya ile niye resim çektirdin’ diye soruyor.  

Devlet Başkanımız dahil tüm parti liderleri sokakta herkes ile  fotoğraf çektiriyor. Bu suç değildir. Sayın Genel Başkanıma ‘Türkçe öğren diyor’ Sayın Bahçeli, Türkiye’de Türkçe’yi en iyi konuşanlardan biridir. Haddini bil diyor densiz herif.  Aklını başına al. Sakın bir daha boyundan büyük laflar etme.

Sen ve senin gibilerde yüreği olmayan Kandil’in meclisteki kudurmuş çakalları yüreğiniz yetiyorsa Türkiye’nin her yerine gidip geliyorum adamsanız benim ile yüzyüze gelin. Konuşacak yüreğiniz varmı? Türkiye Cumhuriyeti varandaşlığını kabul etmiş yüreğine sindirmiş tüm Türk vatandaşlarına selam olsun. Kamaoyuna saygılarımla arz ederim.”