Ankara Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi yerleşkesinde faaliyet gösteren Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesine bağlı Teknoloji Geliştirme Merkezi(TEKMER) bünyesinde bulunan AR-GE firması, yer altından kaynağını alan ve kadim olarak kabul edilen suların gizemini kullanarak sağlık alanında devrim yaratan çalışmalar yapmaktadır.

Estetik mağduriyetlerinin büyük bölümü kaçak ürün ve mekan kaynaklı Estetik mağduriyetlerinin büyük bölümü kaçak ürün ve mekan kaynaklı

Firma bu çalışmalardan yola çıkarak, bünyesine toplamış olduğu uzmanlar ile yerli kaynakları kullanarak sıvının quantum enerjisinin sağlıkta kullanılması hususunda 36 değişik yüksek frekansta ‘QUANTUM ENERJİLİ SIVI’yı kendi laboratuvarlarında üretmeyi başarmıştır.

Quantum Enerjili Diz Ağrı Destek, Quantum Enerjili Bel Ağrı Destek, Quantum Enerjili Omuz ve Boyun Ağrı Destek, Quantum Enerjili Dirsek Ağrı Destek,  Quantum Enerjili  Ağrı Destek, Quantum Enerjili Anti-Stres ve Yorgunluk Destek, Quantum Enerjili Peak Performans(Yüksek Enerji) Destek, Quantum Enerjili Uyku Yastığı’  ürünler yaşantımızda oldukça önemli bir rol oynuyor. Ürünlerin kullanımı son derece basit; yeme, içme veya cilt uygulaması yapmaya gerek kalmadan, bir aparat içerisinde sadece vücutta taşınarak kullanılması yeterli oluyor. Vücudun hastalıklardan korunmasına yardımcı ve tedaviye destek olmak amacıyla tasarlanan bu ürünler, vücuttaki dokuların ve organların frekansını yükselterek ağrıların geçmesine ve yaşam kalitesini artırmaya yardımcı oluyor. En önemli özelliklerden biri ise bu ürünlerin içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulunmaması.

Quantum enerjisi üzerine yapmış olduğu çalışmalarla insanlığa fayda sağlamada önemli bir adım atmış durumda ve Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde(TEKMER) bu çalışmalarını başarıyla sürdürüyor. Ürünlerinin pozitif katkısı ve gelecekteki potansiyeli, sağlık alanında büyük bir umut ışığı oluşturuyor. Quantum enerjili ürünlerin faydaları kullanıcı deneyimleriyle özellikle, menüsküste, bel ve boyun fıtığında, tenisçi dirseğinde, uyku bozukluğunda, streste, vücut enerjisinin yükseltilmesinde, psikolojik sorunlarda ve ağrılarda ürünlerin etkinliği konusundaki olumlu geri bildirimlerle destekleniyor. Bu çalışmaların ilerleyen dönemlerde sağlık sektöründe daha fazla kullanılmasını bekliyoruz.