Bakan Uraloğlu: 10 Ağustos'ta Çukurova Uluslarararası Havalimanımızın açılışını gerçekleştireceğiz Bakan Uraloğlu: 10 Ağustos'ta Çukurova Uluslarararası Havalimanımızın açılışını gerçekleştireceğiz

Ülkü Ocakları Kayseri İl Yönetimi, düzenledikleri doğa yürüyüşü ile spor yaparak sağlıklı yaşamı teşvik etti. İl Başkanı Halit Yağmur, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, doğa yürüyüşü ve benzeri etkinlikleri sık sık gerçekleştireceklerini belirtti.

Başkan Yağmur, "Gençlerimizi spora teşvik etmek çok önemli. Türk gençliğini madde bağımlılığı ve uyuşturucudan uzak tutmak, her türlü kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla bu tür etkinlikler düzenliyoruz. Amacımız, gençleri kafelerden ve internet ortamından kurtararak doğa ile iç içe olmalarını sağlamak. Bu etkinliklerle farkındalık yaratıp gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefliyoruz. Buradan tüm Türk gençliğine sesleniyorum. Yaptığımız sosyal faaliyetlerle gençlerimiz hem kendilerini geliştiriyor hem de topluma faydalı bireyler olma yolunda ilerliyor. Sizler de bizlere katılarak çevre bilinci ve yarınlara olan sorumluluk duygularınızın daha güçlü hissedilmesini sağlayıp, çevre ve doğa farkındalığınızı artırın. İnsanlarımızın temiz ve doğal bir çevrede sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşayacağı bir gelecek adına bizlere katılın. Tüm gençlerimizi Ülkü Ocakları İl Binamıza bekleriz," dedi.

Editör: Haber Merkezi