İstanbul'da bir süredir tedavi gören MHP  (MYK) üyesi Ferhat Çakıroğlu,beyin kanaması geçirmişti. MHP MYK Üyesi Ferhat Çakıroğlu hayatını kaybetti. Hastanede günler süren mücadelesini kaybeden Çakıroğlu'nun vefat haberini MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman duyurdu:

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükatan'ın yaptığı açıklamada, "MYK üyemiz, değerli dava arkadaşımız Ferhat Çakıroğlu'nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah'tan rahmet; merhumun ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun." ifadelerine yer verildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım da sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşarak, "Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in başı sağolsun! MHP MYK üyemiz Ferhat Çakıroğlu tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Ailesine, sevenlerine, camiamıza Rabbim sabır ihsan eylesin. Ülküdaşımız Ferhat Çakıroğlu’nun kabri nur, mekanı cennet, komşusu Resulullah(SAV) olsun. Ruhuna fatiha." ifadelerini kullandı.

MHP camiasından birçok isim de başsağlığı mesajlarıyla Çakıroğlu'nun ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi. Ferhat Çakıroğlu'nun vefatı, Türk siyasi hayatında derin bir üzüntüyle karşılandı.

Editör: Haber Merkezi