Cumhur İttifakı'nın Kars Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ötüken Senger ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Üyesi Taner Gökçek, birlik mesajı vermek üzere AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın'ı ziyaret etti.

Bakan Şimşek, G20 toplantısı için Brezilya'ya gidiyor Bakan Şimşek, G20 toplantısı için Brezilya'ya gidiyor

Ziyarette bir araya gelen Cumhur İttifakı temsilcileri, seçim sürecinde birlikte hareket edecekleri ve Kars için ortak projeler geliştirecekleri konusunda görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret sırasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Ötüken Senger, "Bilge Liderimiz, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'yi ve Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı mahcup etmeyeceğiz, Cumhur İttifakı'nı başarılı olması için elimizden geleni yapacağız; Cumhur İttifakı'nı ve Karslı hemşehrilerimizi temsil edeceğiz" dedi. Kars'ın kalkınması ve şehir halkının beklentilerini karşılamak adına güçlerini birleştireceklerini ifade etti.

AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın ise, Cumhur İttifakı'nın Kars'ta ortak bir paydada buluşarak hizmet etme amacını önemsediklerini belirterek, seçim sürecinde işbirliği içinde olacaklarına dair güçlü bir mesaj verdi.

Editör: Haber Merkezi