Küresel sistem iklim kapanmaları amaçlıyor

YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu karbon ayak izi uygulamasının mevcut küresel ekosisteme entegrasyonu kapsamında tüm üretim ve tüketim süreçlerinde karbon ölçümlerinin hesaplanmasının amaçlandığını ve küresel ölçekte insanlığa yönelik kısıtlamaların hedeflendiğini belirtti. Memoğlu, "Karbon ayak izi insanlığın üretim ve tüketim ağını küresel ölçekte tamamen kontrol altına alma, insanların doğal üretim ve doğal tüketim sürecini yapay olana yönlendirme, küresel vatandaşlık puanlama sistemine geçiş ile insanlığı puanlama/cezalandırma sistemine geçiş hazırlığıdır. Eğer Türk milleti olarak özgür irade beyanı çerçevesinde iklim oyunlarına karşı gür bir sesle 'Hayır!' beyanında bulunmazsak temel hak ve özgürlüklerimiz biz farkında bile olmadan kısıtlanabilir..." uyarısında bulundu.

Siz dünyayı kurtarıyoruz zannederken...

Askeri telsizler canlı yayın aracı olacak Askeri telsizler canlı yayın aracı olacak

YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu iklim tuzağında insanlığa kurulan tezgâhı şu cümleler ile açıkladı. Memoğlu, "Siz dünyayı kurtarıyoruz zannederken, onlar arka planda sizin altınızdaki her şeyi çekip alma derdinde olacak. Sözde iklim değişikliği adı altında yaklaşan her şeye dikkat edin. Şeytanın sağdan yanaşması bu. 'Dünyayı kurtarıyoruz, gelecek nesillere güzel bir dünya bırakalım' diye aldatacaklar. Unutulmasın ki şeytanın en ustaca yaptığı iş aldatmadır." değerlendirmesinde bulundu.

Yapay et insanlığa ihanettir

YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu laboratuvar ortamında üretilen sentetik etin dünya genelinde yaygınlaştırılması için hayvancılığın bitirilmeye çalışıldığını ifade etti. Memoğlu, "Küresel sistemin en iyi yaptığı iş küresel ölçekte kamuoyu oluşturma, medyayı etkin kullanma ve halkın bir konudaki genel kanaatini mühendisliğe uğratma konusundaki kabiliyetidir. Sentetik ete geçiş hazırlığı kapsamında da aynı şeyi yapıyorlar. Medya yayınlarında yapay et güzellemesi ile laboratuvar ortamında üretilen etlerin büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığın yerini alması amaçlanıyor. İsrail'de yapay et restorantları açıldı bile. Çünkü karbon ayak izi uygulamasına geçiş ile hem büyükbaş hem de küçükbaş hayvanların karbon üretimine neden olduğu ifade edilerek (hayvanların dünyaya zarar verdiği algısıyla) üretiminin sınırlandırılması/hatta durdurulması söz konusu olabilir. Market alışverişlerinde dahi çevrecilik kisvesi adı altında yeşil etiketli ürünlere geçiş, nakitsiz toplum projesi kapsamında ise dijital vatandaşlık puanlama sistemi ile kasada ürünleri puanınız yeterse alabileceksiniz. Senaryo bu. İnsanlığı bu kısıtlama projeleri bekliyor. Eğer teslim olursak bereketli topraklarımız Anadolu sadece sembolik olarak varlığını sürdürecek. Çünkü bu Anadolu'yu bitirme, Anadolu'yu yok etme projesidir." ifadelerini kullandı.

Aile birliğimiz LGBT+ ile hedef alınıyor

YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu Türk toplumunun aile birliğinin yine küresel medyanın toplum mühendisliği çalışmaları ile hedef alındığını belirtti. Memoğlu, "Aile birliğimiz hedef alınıyor. Küresel ölçekte cinsiyetsizleştirme (genderlaştırma) projesine yönelik bir propaganda var. LGBT+ gibi sapkın cinsel yönelimlerin dünyadaki genç nüfusun sıklıkla takip ettiği Eurovision gibi yarışmalarda birincilik elde etmesi ve normalleştirilmesi, Hollywood yapımlarında, Netflix yayınlarında ön plana çıkarılması tesadüf değil. Aile yapımız tamamen hedef alındı. Allah bu milletin gençlerini böyle sapkın emelleri olan toplum mühendisliği çalışmalarından korusun. Bir milleti oluşturan ailedir. Aile birliğin yoksa, aile olamıyorsan millet de olamazsın. Önce aile (toplumun temel yapı taşıdır) sonra toplum oluşur. Türk milletinin aile yapısını her geçen gün biraz daha hedef almaya devam ediyorlar." değerlendirmesinde bulundu.

İklim Oyununa Karşı Uyarıyoruz İnfografik

Yutam Infografik 35 1