Çeşitli provokasyonlar deniyorlar!

Amiral Yaycı 31 Mart sürecinin ardından maşası terör örgütleri FETÖ-PKK olan güçlerin Türkiye'de iklimi bozmak üzerine provokasyon denemesinde olduğunu belirterek uyarılarda bulundu. FETÖ terör, casusluk ve hırsızlık örgütünün 3K tekniğinden de bahseden Yaycı, çeşitli provokasyonlarla ülkemizde kargaşa, karmaşa ve kaos (3K) çıkartılmak istendiğini belirtti.

Amiral Cihat Yaycı açıklamalarında, "31 Mart’tan itibaren maşası terör örgütleri (FETÖ, PKK vs) olan güçler tarafından Van, Diyarbakır, Esenyurt ve Şırnak başta olmak üzere çeşitli provokasyonlarla ülkemizde kargaşa, karmaşa ve kaos (3K) çıkarılmak isteniyor. Bu nedenle, 3K çıkarmak maksatlı başta güvenlik güçlerimize ve mensuplarına yönelik iftira ve karalama kampanyalarına karşı çok uyanık olmalıyız. Devlet, hepimizin devletidir." ifadelerini kullandı.

Amiral Yaycı'nın öğrencisi Ömer Memoğlu FETÖ'nün 3K planını şema üzerinde anlattı

TÜRK DEGS uzmanı Ömer Memoğlu FETÖ'nün 3K planını şema üzerinde anlattı. Memoğlu yaptığı açıklamada, "FETÖ terör, casusluk ve hırsızlık örgütünün Türkiye'de toplumsal olaylar oluşturmak ya da var olan toplumsal olayları genişleterek çatışmaya dönüştürmek adına kullandığı teknik Amiral Yaycı komutamızın belirttiği üzere 3K (kargaşa, karmaşa, kaos) tekniğidir. 3K tekniğinde yer alan stratejiler çeşitli odaklar tarafından birbirinden ayrı olarak uygulanırken bir bütün olduğunun belli olmaması da amaçlanır. Toplumsal infial oluşturabilecek kesişim noktaları belirlenerek ilgili tekniğe yönelik hedeflenen operasyonun toplumsal çatışma oluşturması amaçlanır. FETÖ Türkiye'de 3K tekniğini sıklıkla kullanıyor. Kıblesi Pensilvanya olanın amacı da kaos/kargaşa/karmaşa çıkarmak olur. FETÖ, Türkiye'nin en önemli milli güvenlik ve beka sorunudur. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Bu hain şer ittifakının bir taşeronu olan örgütün emellerini gerçekleştirmesine Rabbim fırsat vermesin." dedi.

Köpeklerin saldırısında yaralanan Ela 5 aydır psikolojik tedavi görüyor Köpeklerin saldırısında yaralanan Ela 5 aydır psikolojik tedavi görüyor

FETÖ'NÜN 3K TEKNİĞİ

3 K T U R K D E G S M A P