Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ'da seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Bu kapsamda, MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat AYGEN’in ilk durağı, Sivrice ilçesinde Sivrice Belediye Başkan Adayı Turgay Gündoğan'ın mitingi oldu.

Mitinge, Doç. Dr. Murat Aygen'in yanı sıra MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ve MYK üyesi Abdülhamit Kaya da katılım gösterdi. Etkinlik, hem partililerin hem de Sivrice halkının yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son asrın en büyük katliamlarından birisi Gazze'de yaşanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son asrın en büyük katliamlarından birisi Gazze'de yaşanıyor

Doç. Dr. Murat Aygen, mitinge katılan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, "Ata toprağım Sivrice" diyerek,  “Hizmetleri ile Sivricemizin gönlüne taht kuran Belediye Başkanım Turgay Gündoğan’ın 31 Mart sonrası yapacaklarının muştusu olan bu günde bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra Aygen kendisini ve beraberindeki heyeti coşkuyla karşılayan Sivrice halkına teşekkür etti. Aygen, burada yaptığı konuşmada aynı zamanda MHP'nin Elazığ ve Sivrice için planladığı projelerden ve hedeflerden bahsetti. Seçilmesi halinde bu projelerin hayata geçirilerek, Sivrice'nin ve Elazığ'ın daha da gelişeceğini vurguladı.