MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım başkanlığındaki heyet Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli programını tatbik etmek üzere Denizli’de birtakım ziyaretler de bulundular.

Sanayi Odası ziyaretle programa başlayan Yaşar Yıldırım, başkan Selim Kasapoğlu ve yönetimiyle yaptığı görüşmede hayat pahalılığın, küresel salgının tetiklediği küresel kriz sebebiyle meydana geldiğini söyleyerek, hükümetimizin aldığı tedbirler ve isabetli politikalar sayesinde ekonomik toparlanmanın sağlandığına işaret ederek, Cumhur İttifakı’nın devamlılığının Türkiye’nin istikrarlı büyümesi için öncü güç olduğunu ifade etti.

detail-photo-fancybox-0

Denizli Sanayi Odası’nın ardından Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Mehmet Ali Erbeyi ve esnaflarla bir araya gelen Yıldırım, “Günümüzün ahileri olarak gördüğümüz esnaflarımız, ticari ve sosyal hayatımızın en hatırlı, en kıymetli değerlendiridir, vazgeçilmezleridir. Aileden birisi olarak gördüğümüz esnaf kardeşlerimizin derdi derdimizdir.” Diye konuştu.

detail-photo-fancybox-1

Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun programına Denizli Merkez’de esnafları ziyaret ederek devam eden Yaşar Yıldırım, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin en hasbi selamlarımı getirdiğini söyleyerek, kapı kapı tüm dükkanları gezdi.

detail-photo-fancybox-2

Esnafın sıcak ve samimi ilgisinden oldukça memnun olduğu gözlenen Yaşar Yıldırım, Cumhur İttifakı’nın çıkar ve menfaat birlikteliği değil, Türkiye’nin vedahi insanlığın geleceği için muhteşem politikalar üreten bir ittifak olduğunu bildirerek, 2023 seçimlerinde yine yeniden destek istedi.

detail-photo-fancybox-4

Denizli Ticaret Odası’nda, Uğur Erdoğan başlanlığında sektör temsilcileri ile geniş katılımlı bir toplantıya katılan Yaşar Yıldırım,

YSK Başkanı Yener: Cumhurbaşkanı adaylarının imza süreci başladı YSK Başkanı Yener: Cumhurbaşkanı adaylarının imza süreci başladı

“Bugün semada sihalarımız, karada tanklarımız, denizlerde kendi öz donanmalarımızla kendi politikalarımıza kendimiz yön veriyorsak, bunun arkasında iki yiğidin imzası vardır.

detail-photo-fancybox-5

Birisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, birisi Liderimiz Devlet Bahçeli’dir. Bize, size düşen bu iki yiğidin arkasında durarak Cumhur Ittifakı’nı daha güçlü şekilde destekleyerek yeni bir destana imza atmaktır.” Diye konuştu.