Savunma Sanayii Haberleri

Savunma Sanayii haberleri ve güncel Savunma Sanayii gelişmeleri, Savunma Sanayii ile ilgili tüm video, Savunma Sanayii fotoğrafları ve Savunma Sanayii haberleri Bengü Türk - Milletin Televizyonu sitemizde


Teknoloji

ASELSAN, ASELFLIR-500 ve ASELFLIR-410 kameralarında seri üretime geçti. Teslimat için paketlenen ilk ASELFLIR-500 ve ASELFLIR-410 kameraları görüntülendi.

Teknoloji

Açık Deniz Karakol Gemisi projesi kapsamında inşa edilen AKHİSAR gemisinin havuzlama süreci tamamlandı.

Teknoloji

Milli imkanlarla geliştirilen Roketsan ÇAKIR Seyir Füzesi, yeni bir atış testini daha başarıyla tamamladı. AKINCI TİHA’dan atılan ÇAKIR, hedefini tam...

Türk Dünyası

Türkiye'nin yerli ve millî imkanlarla geliştirdiği ilk savaş uçağı KAAN’ın yedek parçalarından birinin de Azerbaycan’da üretildiği kaydedildi.

Teknoloji

Milli imkanlarla geliştirilen MALAMAN Akıllı Dip Mayını Projesi kapsamında ilk tam ölçekli patlatma testi başarıyla gerçekleştirildi.

Teknoloji

Sloven Deniz Kuvvetleri’nin sancak platformu olan Triglav karakol gemisi kapsamlı bir modernizasyondan geçecek.

Teknoloji

Türkiye’nin F-35 savaş uçağı tedarikiyle ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sürece ‘noktalı virgülü’ koydu. Erdoğan, ana odağın F-16 olduğunu vurguladı.

Teknoloji

Ukrayna’ya ihraç edilen ilk korvet gemisi olan Hetman Ivan Mazepa korvetine ASELSAN’ın çeşitli sistemleri entegre edildi.

Teknoloji

Pakistan Deniz Kuvvetleri Kurmay Başkanı Koramiral Ovais Ahmet Bilgrami, İstanbul Tersanesi’ni ziyaret ederek MİLGEM korvet ve firkateynlerini inceledi.

Gündem

Türkiye'nin 5'inci nesil savaş uçağı MMU KAAN'ın pilotu Barbaros Demirbaş takside radyo açtı. Çalan parça Yunan medyasını çılgına çevirdi. Görüntüleri...

Teknoloji

Milli imkanlarla geliştirilen KAAN savaş uçağında, Türk şirketi BOTEK tarafından yerli olarak geliştirilen askeri standartlardaki boyalar kullanıldı.

Teknoloji

Dünyanın önde gelen hafif ve orta kalibre silah üreticisi CANiK, Almanya’da toplam 7 gün sürecek iki fuara katılmak için yola...