Somut Olmayan Kültürel Mirası Listesi'ne Türkiye'nin 4 unsuru daha kaydedildi Somut Olmayan Kültürel Mirası Listesi'ne Türkiye'nin 4 unsuru daha kaydedildi

Yönetmen Burak Akan başkanlığında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mood Ödülleri, Cumhuriyet’in 100. yılına özel konsepti ile hem Ankara’da hem de İstanbul’da düzenlenecek.

Her yıl katılımcıları ve gösterileriyle zirvedeki yerini koruyan Mood Ödülleri’nde halk oylaması önümüzdeki hafta www.moododulleri.com.tr üzerinden başlıyor. Bu yılki jüride ise Burak Hakkı, Dr. Ender Saraç, Hakkı Ergök, Bedia Teymur, Güvenç Kurtar, Selma Şentürk, Suat Yanc, Ahmet Bircan, Çağlar Tavşanoğlu, Begüm Gürel ve İbrahim Göğem yer alırken, düzenleme komitesi ise Sıla Uysal, Gülşah Güneş Ulusoy, Cihangir Ulusoy, Ahmetkadir Alparslan, Burak Torun, Nihal Coşkun, Muammer Aydın ve Fadıl Coşkun’dan oluşuyor.

2Jüri Komite Başkanı Burak Akan, "Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Mood Ödüllerimizi bu yıl hem Ankara’da hem İstanbul’da gerçekleştireceğiz. Jüri oylarının yanı sıra halk oylamasında kazanan sanatçılar ödüllerine kavuşacaklar. Eminim bu yıla emek katan, değer katan herkes ödüllerine kavuşacak ve her yıl olduğu gibi bu ödül sahiplerine uğur getirecek" dedi.