Gün doğumu sırasında gökyüzündeki renk cümbüşü, Samsunlular arasında büyük bir heyecan yarattı. Birçok kişi, şehir merkezinden kalkıp sahile giderek, güneşi karşılamak için sabah yürüyüşleri yaptı. Doğan güneşin ışıklarıyla birleşen deniz manzarası, fotoğrafçıların objektiflerine adeta poz verdi.

Samsun Belediye Başkanı Mustafa Demir, gün doğumu etkinliğine katılan herkese teşekkür ederek, "Samsun, doğasıyla ve güzellikleriyle öne çıkıyor. Gün doğumu, şehrimizin bu eşsiz güzelliklerinden sadece biri. Herkesi doğan güneşi izlemeye ve bu anı paylaşmaya davet ediyoruz" dedi.

Samsun'da gün doğumu etkinliği, katılımcıların keyifli anlar yaşamasına vesile oldu. Gün boyunca süren etkinlikler, Samsunlular arasında güne pozitif enerjiyle başlamalarını sağladı. Şehir, doğan güneşle birlikte adeta canlandı, renklendi ve yaşam enerjisiyle doldu.

İstanbul'da sahte para ve silah paylaşımı yapan sosyal medya fenomeni yakalandı İstanbul'da sahte para ve silah paylaşımı yapan sosyal medya fenomeni yakalandı

Samsun'da gün doğumu etkinliği, herkesin katılımına açık olarak düzenlenmeye devam edecek. Şehir sakinleri, bu eşsiz doğa olayının keyfini çıkarmak ve bir araya gelmek için her gün sahile akın ediyor. Gün doğumu, Samsun'da yaşayanların ortak bir buluşma noktası haline gelerek, şehrin güzelliklerini bir arada paylaşmalarına vesile oluyor.

Editör: Haber Merkezi